Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(€ 0,00) s DPH
  • Zobrazit

Festival zdraví Evolution

17.05.2015
Festival zdraví Evolution v Praze je třídenní festival s tématikou věnovanou zdravému životnímu stylu. Ať už jste vegan, vitarián, makrobiotik, či vyznáváte jiný styl života, tak Festival zdraví Evolution vás rozhodně uspokojí.

Festival zdraví evolution na konci dubna konaný v Praze byl akcí, která stála za návštěvu. Co vše tam bylo zajímavého se níže dočtete.

Letos jsem poprvé navštívala třídenní festival zdraví v Praze na výstavišti. Festival evolution. Již při domácím pročítání programu jsem měla jeden malý problém, které přednášky si půjdu vyslechnout. Témat bylo požehnaně a jedna přednáška zajímavější než druhá. Nakonec jsem měla rozplánované všechny 3 dny na přednášky od 10:00 - 18:00.

Nadešel den D a festival Evolution odstartoval. Vstupenky byly zakoupeny a já jsem se plna očekávání vrhla do víru festivalu zdraví. 3 velké haly byly zaplněny přednáškovými sály a stánky s různým typem zboží, ochutnávkami a zkoušením jednotlivých produktů. Samozřejmě nechybělo i občerstvení zaměřené na vegetariánské, veganské a raw stravování, doplněné pitným režimem v podobě čerstvě vylisovaných šťáv, šťávy z mladého kokosu. Na přednáškách byla k dispozici voda pro každého.

Festival Zdraví sál 1

byl zaměřen na duchovní část člověka. Velice mě oslovila přednáška Terapie mysli. Dále zajímavé byly i rekonektivní léčení, ukázka jógy v každodenním životě a meditace. Poprvé jsem si vyzkoušela kolektivní zpívání mantry óm. Byl to neskutečný zážitek, krásně jsem si pročistila hlavu a navíc jsem měla velmi silný pocit společného propojení.

Festival Zdraví sál 2

útočil především na chuťové buňky. Zde byly umístěny stánky našich obchodních dodavatelů, kteří prezentovali své nové výrobky pomocí ochutnávek. Zde dostal můj žaludek trochu zabrat. Miluji jídlo a pokud chci, aby se nějaký výrobek prodával v našem eshopu nebo obchodě Energyvita, tak je nejlepší jeho kvalitu zjistit "okoštováním".

Festival Zdraví sál 3

poskytl mimo ochutnávek i zkoušku kosmetiky na vlastní kůži. Například z bambuckého másla, zeleného jílu, nebo včelích produktů. Nechyběla zde ani nabídka různých doplňků stravy. Zde mě však zaujala diagnostika z kapky krve nebo bioscan. Díky těmto metodám můžou být v těle detokovány parazité, baktérie i těžké kovy. Dále pak frekvenční generátor, který pomocí zvolené frekvence tyto potvůrky zničí. Také bylinné preparáty, které nám pomohou z detoxikací.

Velmi zajímavé byly děrované brýle, přes které jsem viděla úplně stejně jako přes moje diobtrické. Rozdíl je v tom, že děrované brýle pomáhají procvičovat oko naproti tomu diobtrické brýle naopak nechají oko zlenivět a člověk postupně mění brýle za silnější a silnější. Tento jednoduchý a geniální výrobek bude brzy zařazen i do námi nabízeného sortimentu.

Pořadatelé nezapomněli ani na naše nejmenší členy rodiny. Narazila jsem na stánky s čistě bavlněným oblečením, na plenky z kukuřice, které se krásně rozloží v přírodě, informace o kontaktním rodičovství, o přirozeném porodu, atd. Pro větší děti tu byly připraveny výtvarné koutky.

Atmosféra a lidé byli naprosto úžasní. Kromě krásné mandalky a zdravých pamlsků pro své blízké jsem odcházela i s velmi dobrým a povzbuzujícím pocitem. Každý člověk na sobě může stále pracovat. Je potřeba vůle, chuť začít a vytrvat ve svém přesvědčení. Vždyť život je krásný a je jen na nás jak ho budeme žít. Nikdy není pozdě na změny.


Další festivaly, které mě zaujaly:

  • Raw fest: 6.6. - 7.6.2015 Štvanice, Praha
  • Miluj svůj život: 4.7. - 6.7.2015 Plzeň
  • Miluj svůj život: 30.10. - 1.11.2015 Plzeň
  • Alchymistické Litoměřice: 15.5. - 16.5.2015 Litoměřice

A nezapomeňte, že život je takový jaký si ho utvoříme.

Mgr. Blanka Němcová
Certifikovaný poradce pro zdravou výživu

Telefon: +420 605 027 980
E-mail: blanka.nemcova@energyvita.cz

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Instagram Energyvita - zdravá výživa
www.energyvita.cz
Facebook Energyvita
Energyvita
Sokolská 1278
Lomnice nad Popelkou
51251
Prodejna: (+420) 776 586 002
Mobil: (+420) 605 027 980
E-Mail: info@energyvita.cz
Všechna práva vyhrazena, © 2010 - 2016 Energyvita, Jakub Němec
,
Blahodárné účinky zpracovány dle platného on hold seznamu, kontrola legisl. předp. 1x ročně)

JavaScript musí být povolen