Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(€ 0,00) s DPH
  • Zobrazit

Goji džus 100%, 750ml, Himalyo

143304Kód:
8594182730173EAN:

Himalyo

Výrobce:
dodání 5 až 7 dníDostupnost:
359  (€ 14,72) / ksCena bez DPH:
413  (€ 16,93) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Goji džus 100%, 750ml, Himalyo

Popis: Goji džus 100%, 750ml, Himalyo

Goji džus Himalyo

je čistě přírodní ničím neupravená ani nezahuštěná tekutina. Neobsahuje žádné přídavné látky, konzervanty ani chemikálie. Lisovaná je za studena ihned po sběru z výběrových plodů goji. Pro výrobu jednoho litru Goji džusu je zpracováno 6 kg výběrových plodů. Ty jsou zásadně sbírány ručně a také pečlivě třízeny. Přesně jak velí dlouholetá tradice.
Goji džus Himalyo je stáčen v ochranné atmosféře bez přídavných látek. To je zřejmé pokud uvidíte delší dobu odstavenou láhev Goji džusu. Na dně bude usazenina a nahoře pouze voda s jemným oranžový zbarvením. Pokud by goji džus obsahoval konzervanty, tento jev by nebyl tak patrný, nebo vůbec patrný.

Vzhled: sytě oranžová barva

Chuť: Goji džus má typickou a sladkou chuť Goji. Sladký jako rozinky a lehce trpký jako brusinky a šípky.

Naše zkušenosti: Goji je u nás nepostradatelné. Máme s tímto ovocem dlouholeté zkušenosti a rozhodně ho doma musíme neustále mít v zásobě. A to v jakékoliv podobě.

Obecné informace: Kustovnice čínská je keř z čeledi lilkovitých. Její plody jsou oranžovočervené bobule. Konzumují se čerstvé nebo sušené. Již z dob antiky se objevily zmínky o prospěšných až léčivých účincích goji. Goji džus je stáčen dle tradičních receptur, které zajišťují maximální uchování vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Goji džus Himalyo účinky

O ovoci Goji, nebo jinak kustovnice čínská je možno napsat i několik stran. Její blahodárné účinky jsou velmi diskutované. Lze si přečíst opravdu mnoho na nejrůznějších webech na internetu. Co můžeme říci my je: "Rozhodně doporučujeme všem bez vyjímky".

Goji džus Himalyo použití

Goji džus Himalyo je určen k přímé konzumaci. Není potřeba žádná úprava. Denní dávku nalijeme do skleničky a vypijeme. Lépe je nepít přímo z láhve, aby nedošlo ke kontaktu džusu uvnitř láhve se zbytky jídla v puse. To by mohlo znamenat i zkažení džusu.

Návod k použití: Před použitím protřepejte, protože goji džus může být rozvrstven. To je ale přirozený jev a není závadou.

Doporučené dávkování: Doporučené denní dávkování je 25ml. Není určeno dětem do 3 let. Kdo není zvyklý na goji nedoporučujeme překračovat denní dávku 25ml. Goji má mimo jiné detoxikační účinky, které mohou ve větší míře způsobit například průjem. Kdo je naopak na Goji navyklý, tak tomu by ani větší množství Goji džusu Himalyo nemělo nijak uškodit.

Nutriční hodnota ve 100ml: Energetická hodnota 275kJ (65 kcal), Tuky: 0,13g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,06g), Sacharidy: 12,5g (z toho cukry 11,97g), Bílkoviny 2,7g, Sůl: 0,11g

Složení: Sušené plody kustovnice čínské (Lyceum chinensis) lisované za studena

Skladování: Skladujte v chladu a temnu, po otevření uchovávejte v lednici do 5°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Spotřebujte do 30 dnů po otevření. Nespotřebované množství lze bez ztráty kvality jedenkrát zamrazit.

Obsah balení: 750 ml

Země původu: Čínská provincie Ningxia

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Související zboží
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Instagram Energyvita - zdravá výživa
www.energyvita.cz
Facebook Energyvita
Energyvita
Sokolská 1278
Lomnice nad Popelkou
51251
Prodejna: (+420) 776 586 002
Mobil: (+420) 605 027 980
E-Mail: info@energyvita.cz
Všechna práva vyhrazena, © 2010 - 2016 Energyvita, Jakub Němec
,
Blahodárné účinky zpracovány dle platného on hold seznamu, kontrola legisl. předp. 1x ročně)

JavaScript musí být povolen