Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(€ 0,00) s DPH
  • Zobrazit

Hubněme zdravě

27.02.2013
Blíží se jaro a to je přesně čas, kdy spousta žen začíná čím dál více přemýšlet jak se vejít do plavek. A co s tím? Na internetu najdete nespočetné množství zaručených diet. Většinou se jedná o tipy a triky na hubnutí, kde je základem nějaký přípravek "zaručeně" fungující a někdy i garantující zhubnutí.

Hubněme zdravě

Blíží se jaro a to je přesně čas, kdy spousta žen začíná čím dál více přemýšlet jak se vejít do plavek. A co s tím? Na internetu najdete nespočetné množství zaručených diet. Většinou se jedná o tipy a triky na hubnutí, kde je základem nějaký přípravek "zaručeně" fungující a někdy i garantující zhubnutí. Částečně to může být pravda, ale pozor! Jedná se o velmi krátkodobý efekt, častokráte postavený na chemických prostředcích, které musíme přijímat a samozřejmě za ně vynakládat i finance z domácího rozpočtu. Podstatou redukce váhy a hubnutí zdravě, je ale úplně něco jiného.


Chci zhubnout, nebo být zdravá (ý) a hubená (ý)?

Prvním krokem je, si hlavně uvědomit, co vlastně chci a určit si svůj cíl. Díky konkrétnímu, reálnému cíli, pak budeme mít větší šanci vytrvat ve svém rozhodnutí. Mít pevnou vůli, disciplínu a nejlépe i podporu rodiny. To je také důležité. Naopak je nesmysl si myslet, že za měsíc zhubnu 20 kilo a všechno bude v pořádku.

Jak dlouho trvalo než jste se dostali do tohoto nafouklého nevzhledného těla obestlaného tukovými polštáři? Nikdo se "nevyžere" přes noc. Muselo to trvat roky. Víte kolik "hnusu" jste do sebe nacpali, než se z vás stalo to, na co se denně koukáte do zrcadla? Nelíbíte se, chcete s tím něco udělat? Fajn, tak čtěte pozorně dál.

Rozhodli jste se tedy k radikálními kroku. Chci se sebou něco udělat. Chci být zdravá (ý).


Co je to zdraví?

Být zdravý znamená být plný energie, šťastný z každého nového rána, mít v hlavě spoustu nápadů a sílu k jejich uskutečnění. Jako vedlejší, příjemný efekt zdravého organismu je i hubená, přirozeně štíhlá postava.


Jak hubnout zdravě?

  • 1) Změnit jídelníček - Přidat čerstvé ovoce a zeleninu. Z lednice a ze spíže vyhodit vše, co tam nepatří a volné místo zaplnit hodnotnějšími potravinami.
  • 2) Přidat pohyb - Jak pohyb na čerstvém vzduchu, tak i denní krátké jednoduché cvičení na protažení a posílení těla.
  • 3) Zmenit své myšlení - naučit se více zapojovat svoji bránici v podobě srdečného smíchu. Stres ještě nikdy nikomu nepomohl.
  • 4) Půst - seznámit se s tímto slovem a naučit se jej prakticky využívat.

 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Instagram Energyvita - zdravá výživa
www.energyvita.cz
Facebook Energyvita
Energyvita
Sokolská 1278
Lomnice nad Popelkou
51251
Prodejna: (+420) 776 586 002
Mobil: (+420) 605 027 980
E-Mail: info@energyvita.cz
Všechna práva vyhrazena, © 2010 - 2016 Energyvita, Jakub Němec
,
Blahodárné účinky zpracovány dle platného on hold seznamu, kontrola legisl. předp. 1x ročně)

JavaScript musí být povolen