Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(€ 0,00) s DPH
  • Zobrazit

Malá dřevěná kulatá destička

129107Kód:
12009107EAN:
Ihned k odesláníDostupnost:
32  (€ 1,31) / ksCena bez DPH:
39  (€ 1,60) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Malá dřevěná kulatá destička

Popis: Malá dřevěná kulatá destička

Malá dřevěná kulatá destička je ideální pro krájení cibule. Pokud budeme destičku používat pouze na krájení cibule, tak nám ostatní potraviny nezachytí její pach. Destička je vyrobena z bukového dřeva a na rukojeti má dirku na pověšení.


Obecné informace: Dřevo je skvělým a příjemným společníkem při vaření i stolování. Při dobré péči je zdravotně nezávadné a dlouho vydrží.

Výroba destičky: Destička je vyrobena polomanuálně. Základní opracování (výřez z masivu a soustružení) zajistí stroje. Následné opracovávání je ruční výroba. Proto se mohou dva shodné kusy vzájemně malinko lišit. Nepoužívají se žádné napouštěcí prostředky ani laky, všechny výrobky jsou bez povrchové úpravy.

Rozměry: 19,5 x 12,5 x 1,4cm

Použitý materiál: Malá destička je vyrobena ze dřeva rostoucího ve středním evropském pásmu, na které jsou lidé u nás zvyklí po generace. Používá se hlavně dřevo bukové pro svou dlouhou dobu růstu, tzn. má velmi husté dřevní pletivo a tím i pevnost, netřepivost při opracování, stálost a dlouhou trvanlivost.

Základní údržba nádobí: Údržba pro stolování podléhá nejen pravidlům péče o dřevo jako takové, ale i hygienickým pravidlům. Doporučujeme před prvním použitím destičku lehce potřít stolním olejem (může být i olivový) a ponechat do druhého dne pěkně vsáknout. Při rozumném potření není potřeba utírat, pokud se vyskytne ještě někde kapka, otřeme ji papírovou utěrkou.

Péče o nádobí: Destičku co nejdříve po použití zbavíme zbytků nečistot a opláchneme vodou. Necháme vysušit na vzdušném místě do naprostého vysušení. Nevystavujeme zbytečně slunečním paprskům, nesušíme horkým vzduchem, vše přirozenou cestou.

Skladování dřevěného nádobí: skladujeme na suchém a tmavším místě – ve skříňce, příborníku.

Země původu: EU

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Alternativní zboží
Související zboží
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Instagram Energyvita - zdravá výživa
www.energyvita.cz
Facebook Energyvita
Energyvita
Sokolská 1278
Lomnice nad Popelkou
51251
Prodejna: (+420) 776 586 002
Mobil: (+420) 605 027 980
E-Mail: info@energyvita.cz
Všechna práva vyhrazena, © 2010 - 2016 Energyvita, Jakub Němec
,
Blahodárné účinky zpracovány dle platného on hold seznamu, kontrola legisl. předp. 1x ročně)

JavaScript musí být povolen