Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(€ 0,00) s DPH
  • Zobrazit

Prací gel white 1.5l Feel Eco

121215Kód:
8594005475823EAN:

Feel eco

Výrobce:
Ihned k odesláníDostupnost:
164  (€ 6,72) / ksCena bez DPH:
198  (€ 8,12) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Prací gel white 1.5l Feel Eco

Popis: Prací gel white 1.5l Feel Eco

Prací gel na bílé prádlo je primárně určený pro praní bílého prádla. Složení gelu je speciálně vyvinuté. Svou účinností patří prací gel Feel eco mezi nejkvalitnější prací prostředky na trhu. Je vhodný pro všechny tvrdosti vody. Díky vysokému obsahu enzymů a účinných složek pere výborně už při teplotě 30°C. Prací gel feel eco obsahuje účinné složky vyrobené z rostlin, které zachovají prádlo zářivě bílé. Všechny složky jsou zcela biologicky rozložitelné, proto tolik nezatěžují životní prostředí. Prací gel neobsahuje fosforečnany.

Naopak Prací gel na bílé prádlo obsahuje kokosové mýdlo. Kokosové mýdlo jako aktivní mycí látka v sobě jedinečným způsobem spojuje všechny pro proces praní nezbytné vlastnosti, jako jsou smáčení nečistoty, jejího rozpouštění a odstranění z tkaniny.

Obecné informace: Výrobky feel eco jsou vyráběny a vyvíjeny v České republice. Feel eco se nesnaží jen vyvíjet nové produkty, ale především zdokonalovat ty současné. Výsledkem bývá kvalitní produkt, který splňuje náročná ekologická kritéria a zároveň je vysoce účinný v porovnání s konvenčními značkovými produkty.

Použití: Prací gel se vlévá do zásobníku k tomu určeném výrobcem pračky. Pro odstranění silných nečistot lze feel eco prací gel aplikovat přímo na skvrnu a po krátké chvíli (5 minut), je možné oblečení vložit do pračky a spustit prací cyklus.

Dávkování: Zbytečné je použití velkého množství pracího gelu. Pro ideální dávkování je dobré si zjistit tvrdost vody. To lze zjistit u dodavatele vody. Dávkování se vztahuje na 4,5kg suchého prádla. Pokud je tvrdost menší než 8dh postačí 50ml pracího gelu. Při tvrdosti 8-16dh je potřeba 60ml gelu a při vyšší tvrdosti nalijeme 80mlgelu. To vše při běžně znečištěném prádle. Pokud máme prádlo více znečištěné, dávky o polovinu zvýšíme. Jedno balení gelu by mělo vydržet 25 pracích dávek.

Složení: 5% až 15% neiontové povrchově aktivní látky, kokosové mýdlo, aniontové povrchové aktivní látky, méně než 5% enzymy, optické zjasňovače, parfémy, methylchloroizothiazolinone, methylisothiazolinon

Objem balení: 1,5l

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí při teplotě, která nedosahuje bodu mrazu

Země původu: Česká republika

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Alternativní zboží
Související zboží
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Instagram Energyvita - zdravá výživa
www.energyvita.cz
Facebook Energyvita
Energyvita
Sokolská 1278
Lomnice nad Popelkou
51251
Prodejna: (+420) 776 586 002
Mobil: (+420) 605 027 980
E-Mail: info@energyvita.cz
Všechna práva vyhrazena, © 2010 - 2016 Energyvita, Jakub Němec
,
Blahodárné účinky zpracovány dle platného on hold seznamu, kontrola legisl. předp. 1x ročně)

JavaScript musí být povolen