Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(€ 0,00) s DPH
  • Zobrazit

Prodejna OC Galerie Teplice - již 14.3.2014

09.03.2014
Obchod se zdravou výživou Energyvita je na trhu již tři roky a již 14.března otevíráme novou kamennou prodejnu v OC Galerie v Teplicích. Společně s otevřením kamenného obchodu rozšiřujeme sortiment o rychlo spotřební potraviny...

Obchod se zdravou výživou Energyvita je na trhu již tři roky a již 14.března otevíráme novou kamennou prodejnu v OC Galerie v Teplicích. Společně s otevřením kamenného obchodu rozšiřujeme sortiment o rychlo spotřební potraviny (sýry, jogurty, máslo, pečivo,...), které budou k dostání na prodejně. Také nově nabízíme přírodní kosmetiku Cannaderm a mnoho dalších produktů, které budou postupně doplňovány i na naše webové stránky.

Navštivte naši prodejnu v OC Galerie Teplice. Náš zkušený tým Energyvity Vám vždy s ochotou poradí a pomůže vybrat zboží dle vašich potřeb a přání. V našem obchodě je možné platit bezhotovostně a stejně tak si zboží objednat se slevou na e-shopu a vyzvednout osobně v prodejně.

Dále jsme spojili síly s dalšími, kteří se v Teplicích starají o Vaše zdraví (masér, výživová poradkyně, fitness studio, bio restaurace,...) a tak Vám s námi nic neunikne.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Instagram Energyvita - zdravá výživa
www.energyvita.cz
Facebook Energyvita
Energyvita
Sokolská 1278
Lomnice nad Popelkou
51251
Prodejna: (+420) 776 586 002
Mobil: (+420) 605 027 980
E-Mail: info@energyvita.cz
Všechna práva vyhrazena, © 2010 - 2016 Energyvita, Jakub Němec
,
Blahodárné účinky zpracovány dle platného on hold seznamu, kontrola legisl. předp. 1x ročně)

JavaScript musí být povolen