Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(€ 0,00) s DPH
  • Zobrazit

Prostředek na nádobí 1l Feel Eco

125680Kód:
8594005473263EAN:

Feel eco

Výrobce:
Ihned k odesláníDostupnost:
79  (€ 3,24) / ksCena bez DPH:
96  (€ 3,94) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Prostředek na nádobí 1l Feel Eco

Popis: Prostředek na nádobí 1l Feel Eco

Prostředek na mytí nádobí Feel eco je ekologicky šetrný prostředek na ruční mytí nádobí. Vyroben je jen ze snadno biologicky odbouratelných a netoxických surovin (neobsahuje SLS, fosfáty, EDTA, NTA, parabeny ani barviva). Tím je zajištěn minimální dopad na životní prostředí. I přesto složení zajištuje vysoké mycí schopnosti, které přispějí k efektivnímu odstranění mastnoty i nečistot a nádobí zanechá čisté, lesklé a bez šmouh. Zároveň je tento prostředek na nádobí šetrný vůči pokožce na rukách. To především díky obsahu hydratujícího a zvláčňujícího glycerinu. Vysoká účinnost prostředku je doložena talířovými testy provedenými státní akreditovanou laboratoří ZÚLP.
Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelných plastů a samozřejmostí je vyloučení testování na zvířatech. Hodnota pH mycího roztoku je 5,5. Prostředek na nádobí feel eco lze použít také na mytí povrchů v kuchyni jako je lednice, mikrovlná trouba,...

Obecné informace: Výrobky feel eco jsou vyráběny a vyvíjeny v České republice. Feel eco se nesnaží jen vyvíjet nové produkty, ale především zdokonalovat ty současné. Výsledkem bývá kvalitní produkt, který splňuje náročná ekologická kritéria a zároveň je vysoce účinný v porovnání s konvenčními značkovými produkty.

Dávkování: Do dřezu nalijte 5 l vody a 4ml prostředku na nádobí. Pokud je nádobí nadměrně znečištěno, tak zvyšte dávku na 6ml. Celkem by měl prostředek stačit na 250 mycích dávek.

Složení: 5% až 15% aniontové povrchové aktivní látky, méně než 5% neiontové povrchové aktivní látky, amfoterní povrchové aktivní látky, parfémy, konzervant benzoan sodný

Objem balení: 1l

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí při teplotě, která nedosahuje bodu mrazu.

Země původu: Česká republika

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Alternativní zboží
Související zboží
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Instagram Energyvita - zdravá výživa
www.energyvita.cz
Facebook Energyvita
Energyvita
Sokolská 1278
Lomnice nad Popelkou
51251
Prodejna: (+420) 776 586 002
Mobil: (+420) 605 027 980
E-Mail: info@energyvita.cz
Všechna práva vyhrazena, © 2010 - 2016 Energyvita, Jakub Němec
,
Blahodárné účinky zpracovány dle platného on hold seznamu, kontrola legisl. předp. 1x ročně)

JavaScript musí být povolen